Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń biurowych w siedzibie Urzędu Regulacji Energetyki

  • Numer postępowania BDG.SOPiK.260.2.2025.MMa
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-01 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-01 12:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-03-24 13:23
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-04-29 10:38

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-03-24 13:23 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-03-24 13:23 134 KB
    icon SWZ.pdf 2025-03-24 13:23 335 KB
    icon Załacznik nr 1 do SWZ.pdf 2025-03-24 13:23 241 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ.pdf 2025-03-24 13:23 300 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ.docx 2025-03-24 13:23 23 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ.doc 2025-03-24 13:23 74 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ.docx 2025-03-24 13:23 31 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ.docx 2025-03-24 13:23 30 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ.docx 2025-03-24 13:23 22 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ.docx 2025-03-24 13:23 42 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienie treści SWZ.pdf 2025-03-25 11:51 156 KB
    icon Wyjaśnienie treści SWZ.pdf 2025-03-27 11:10 183 KB
    icon Informacja z przeprowadzonego zebrania Wykonawców.pdf 2025-03-27 12:50 149 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2025-04-01 14:11 66 KB
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2025-04-01 14:11 194 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa